Agenda

Lezingen over de reisgids ‘In Europese velden’:

woensdag 28 juni – bibliotheek Waregem (Bibbox), Boekenplein 1 – om 20u00 – gratis toegang

donderdag 13 juli – Masereelfonds Antwerpen ism De Groene Waterman

donderdag 21 september – middaglezing broodje Arhus in Bib Roeselare – om 12u15, info

donderdag 19 oktober – Davidsfonds Puurs – om 20u00, info

donderdag 9 november – Davidsfonds Izegem – om 20u00, meer info volgt

donderdag 16 november – bibliotheek Kruibeke – meer info volgt

meer lezingen in 2018


voorbij:

<2014>

maandag 17 februari 2014 – lezing IJzeren oogst Okra Oudenaarde/Ronse – Oudenaarde 14u30

zondag 23 februari – lezing Reismarkt Brugge – 15u30

dinsdag 25 februari – lezing Vormingplus Mechelen (lezing in het kader van ‘In Perspectief’) – Mechelen 09u30

donderdag 27 februari – lezing Vormingplus Antwerpen & WZC De Tol – Deurne 14u30

dinsdag 11 maart – publicatie IJzeren oogst

dinsdag 11 maart – interview in Vandaag, Radio 1 – tussen 16u00 en 17u00

dinsdag 11 maart – lezing Davidsfonds Betekom – 20u00

woensdag 12 maart – interview in Pompidou, Radio Klara – tussen 17u00 en 18u00

donderdag 13 maart – lezing UPV-VUB – Vrije Universiteit Brussel campus Etterbeek 14u00

donderdag 13 maart – lezing Davidsfonds Bredene – 20u00

zaterdag 15 maart – lezing Davidsfonds Welle – 20u00

dinsdag 18 maart – lezing Davidsfonds Tessenderlo – 20u00

donderdag 20 maart – lezing Davidsfonds Nieuwpoort – 14u30

dinsdag 25 maart – lezing Davidsfonds Tongeren – Nacht van de Geschiedenis – 19u30

donderdag 27 maart – interview in Nooit meer slapen, VPRO Radio 1 – van 24u00 tot 01.00

vrijdag 28 maart – lezing Davidsfonds De Haan – 20u00

dinsdag 1 april – lezing Vormingplus Antwerpen & Gemeente Schilde – Schilde 14u00

donderdag 3 april – lezing Vormingplus/Volkshogeschool Gent-Eeklo – Gent 14u00

dinsdag 22 april – lezing Okra Midden-Vlaanderen – Aalst 14u30

woensdag 30 april – lezing Vormingplus Midden- en Zuid West-Vlaanderen – Kortrijk 19u30

dinsdag 13 mei – lezing Vormingplus Brugge – Brugge 19u30

woensdag 14 mei – lezing SEL-cultuurclub Kortrijk – 15u00

dinsdag 3 juni – lezing Pater Sangerskring Maaseik – Kasteel Wurfeld Maaseik 20u00

zondag 14 september – lezing IJzeren oogst bij Vormingplus Oostende-Westhoek (Vormingsweekend) – in Oostende om 10u00

dinsdag 16 september – lezing OKRA Alsemberg – in De Moriaan – om 15u

donderdag 18 september – lezing Athena Ieper

dinsdag 30 september – lezing voor War & Remembrance vzw – in Menin Road Museum te Ieper om 19u30

dinsdag 7 oktober – lezing Davidsfonds Marke – in OC Marke om 20u00

woensdag 8 oktober – lezing georganiseerd door Vlaams Overlegcomité Kortrijk – in OC Bellegem om 20u00

zaterdag 11 oktober – interview op het literair festival Het Betere Boek in Gent (programma over de Grote Oorlog) – 12-13u

dinsdag 14 oktober – lezing UPV Kortrijk – in Vrijzinnig Centrum Mozaïek Kortrijk om 14u30

woensdag 15 oktober – lezing UPV/Willemsfonds Sint-Truiden – om 20u00

donderdag 16 oktober – lezing Bibliotheek Moorslede – om 20u00

zondag 2 november – interview op de Antwerpse Boekenbeurs, ‘Sporen van de oorlogen in de 20e eeuw’  – tussen 15u en 15u45

vrijdag 7 november – lezing op de VVOJ-conferentie ‘In de vuurlinie’, in de Howest te Kortrijk

zaterdag 8 november – lezing Bibliotheek Poperinge i.s.m. Vormingplus Oostende-Westhoek – in bibliotheek De Letterbeek te Poperinge om 19u30

maandag 10 november – lezing Davidsfonds Oordegem – in OC Oordegem om 20u00

woensdag 12 november – lezing Bibliotheek Wevelgem i.s.m. Davidsfonds Wevelgem/Gullegem/Moorsele – in CC Guldenberg om 20u15

donderdag 13 november – lezing Bibliotheek Menen – in CC De Steiger om 19u30

vrijdag 14 november – lezing Davidsfonds Drogenbos – in GC De Muse om 20u00

dinsdag 18 november – lezing Bibliotheek Zonhoven – in de bibliotheek om 20u00

donderdag 20 november – lezing Davidsfonds Rumbeke – in PC Den Hazelt om 19u30

vrijdag 21 november – lezing Davidsfonds Westouter-Loker – in OC De Galoye te Loker om 20u00

zaterdag 29 november – woordje vooraf bij de WOI-documentaire Einddagen der mensheid in het Talbot House te Poperinge, om 20u00

<2015>

zondag 11 januari 2015 – aperitieflezing georganiseerd door de bibliotheek en cultuurdienst van Rumst – in de Bibliotheek van Reet (Rumst) om 11u00

zondag 18 januari – lezing Davidsfonds Wielsbeke/Sint-Baafs-Vijve i.k.v. Toast Literair – in Sint-Baafs-Vijve om 10u00

maandag 19 januari – lezing i.k.v. Boterhammen in de Bib – in bibliotheek Kortrijk – 12u15-13u15

donderdag 22 januari – lezing i.k.v. Boterhammen in de Bib – in bibliotheek Tielt – 12u15-13u15

dinsdag 21 april – lezing voor Kiwanis Club te Beringen

dinsdag 5 mei – lezing voor de Openbare Bibliotheek van Geel – in de bib, Werft, 30 – om 19u30

vrijdag 29 mei – lezing voor ACV-delegatie Waas en Dender – Steenhuffel

maandag 9 november – lezing voor Davidsfonds Bree – in het OC van Bree, Kloosterstraat 13 – om 20u00

dinsdag 10 november – lezing voor VL@S Ardooie-Koolskamp – om 14u30

woensdag 18 november – lezing voor VL@S Poperinge – in De Gilde, Rekhof 11a te Poperinge – om 14u00

donderdag 19 november – lezing voor vtbKultuur Sint-Genesius-Rode – in het CC Wauterbos, Wauterbos 3 te 1640 Sint-Genesius-Rode – om 20u00

dinsdag 24 november 2015 – lezing voor GC Spikkerelle in Ter Biest Avelgem – om 20u

<2016>

dinsdag 5 januari 2016 – lezing voor Davidsfonds Aartselaar – om 20u

dinsdag 16 februari 2016 – lezing voor Vl@s Gentbrugge – om 14u30

donderdag 18 februari – lezing voor Informativa Brugge in Gulden Spoor om 15u00

dinsdag 23 februari 2016 – lezing voor Davidsfonds Kapellen – om 20u

dinsdag 10 mei 2016 – lezing voor Davidsfonds Brasschaat – om 20u

Advertenties